Trečioji projekto ,,Istorijos. Garsais ir vaizdais“ kūrybinė sesija Vilniuje (2021-12-30)

Gruodžio 17 d. 8a ir 7a klasių projekto ,,Istorijos. Garsais ir vaizdais“ dalyviai vyko kūrybinės sesijos į Vilnių. Darbas prasidėjo MENO AVILIO erdvėse. Kūrėjų padedami mokiniai dirbo prie savo kuriamų audiopasakojimų mokydamiesi audiovizualinio meno metodikos, naudodamiesi profesionalia įranga.

Po pietų darbas persikėlė į Vilniaus nacionalinę dailės galeriją. Čia mokiniams buvo pasiūlyta jų bendramečių surengta  paroda ,,O kur žmonės?“. Mokinius maloniai nustebino ne tik parodai parinkti įvairiausia technika atlikti menininkų darbai, bet ir parodos rengėjų erdviniai sprendimai. Pačius įdomiausius, labiausiai patikusius darbus mokiniai aptarė dirbdami porose ir su kūrėjais, po to, pasidaliję patirtimi, vėl grįžo į parodos salę ir nauju žvilgsniu įvertino eksponatus. Mokiniams kūrybinės patirtys buvo įdomios ir naujos, įkvėpė apmąstymams apie savo kuriamų darbų pristatymą.

Dienai baigiantis mokiniai su gidu keliavo po šventiškai pasipuošusį Vilniaus senamiestį ir praturtino savo žinias ne tik miesto istorijos faktais, bet ir plačiau susipažino su kalėdinio laikotarpio papročiais ir tradicijomis.