Vėl sužibo žvaigždutės (2022-02-07)

Besibaigiant pirmajam pusmečiui žiburiečiai rūpinosi ne tik savo pažangumo rezultatais, bet ir sėkmingai demonstravo savo gebėjimus kituose renginiuose. Sausio 25 d. mokykloje įvyko meninio skaitymo konkursas. Nors renginiui negalėjome visi susirinkti salėje, tačiau skaitovų tai nenuliūdino, jų pasirodymai, kaip ir visada, žavėjo. 5-8 klasių grupėje I vietą užėmė Beata Skukauskaitė (6a kl.), II vieta atiteko Aušrinei Gudaitei (5a kl.), III vietą pasidalijo Emilija Galaguzaitė (5a kl.) ir Viktorija Orechaitė (7a kl.). 9-10 klasių grupėje nepralenkiami buvo 9a klasės mokiniai: I vietą laimėjo Marija Kaleničenko, II vieta paskirta Laurynui Glaskai, o III vietą pasidalijo Gintarė Timochina ir Mindaugas Kaziukonis.

Vasario 1 d. vyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 kl. mokiniams savivaldybės etapas. I vietą laimėjo Marija Kaleničenko (9a kl.), III – Kotryna Bulovaitė (10a kl.). Labai didžiuojamės laimėtojais ir džiaugiamės jų pergalėmis.