Europos diena (2014-05-13)

Gegužės 9 d.  švenčiama Europos diena. Būtent 1950 m. gegužės 9 d.   iškelta vieningos Europos idėja. Ta idėja per daugelį metų tapo realybe – susikūrusi Europos Sąjunga dabar vienija 28 valstybes. Džiugu, jog tarp šių 28 valstybių yra ir Lietuva, į šią Bendriją įstojusi 2004 m. gegužės 1 d.

Minėdami šią šventę 8-9 klasių mokiniai dalyvavo Europos egzamine, o pertraukos metu pabandėme padaryti trumpą viešą akciją – tie, kas buvo apsirengę mėlyna – Europos Sąjungos vėliavos spalva – susibūrė mokyklos kiemelyje. Atsinešti  geltoni skėčiai ir apskritimai simbolizavo Bendrijos vėliavoje esančias žvaigždes.

Taigi, užfiksuota akimirka primins, jog žiburiečiai sveikino vieningą Europą gimtadienio proga!