Žiburiečių darbai - LR Vyriausybės rūmuose (2022-03-18)

Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo mokyklos, vėliau penkių miesto mokyklų bei Visagino kultūros centro organizuotoje mokinių piešinių parodoje ,,Čia - Lietuva", skirtoje Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios datoms paminėti. Projekte dalyvavo 47 moksleiviai ir 21 mokytojas. Dvidešimt atrinktų darbų iš Visagino keliavo į Vilnių ir kovo 16 d. LR Vyriausybės rūmuose įvyko Visagino mokyklų moksleivių piešinių parodos ,,Čia – Lietuva” pristatymas.

Labai džiugu, kad renginyje dalyvavo ir trys žiburiečiai. Tai 1a klasės mokinė Polina Soroko (mokytoja E. Trubilienė), 3a klasės mokinys Denisas Stepanovas (mokytoja R. Skukauskienė) ir 4a klasės mokinė Sofia Kaško (mokytoja D. Sadovnikaitė). Mokinius pasveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, šiltų žodžių negailėjo ir vaikus lydėję Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Visagino kultūros centro direktorius Audronis Imbrasas. Apžiūrėję Vyriausybės rūmus, mokiniai dar neskubėjo namo ir apsilankė įsimintiniausiose Vilniaus vietose. Džiaugiamės pradinių klasių mokinukų gebėjimu pačiomis gražiausiomis spalvomis ir jiems brangiausiais vaizdiniais išreikšti savo meilę Lietuvai.