2a klasės edukacinė pamoka ,,Kelionė į muminukų slėnį“, skirta Šiaurės šalių rašytojų kūrybai vaikams (2022-03-23)

Kovo 18 dieną mokyklos bibliotekoje 2a klasės mokiniai su klasės mokytoja Loreta Čižiene ir bibliotekos vedėja Loreta Leonoviene keliavo į Tuvės Janson (Suomija) knygų pasaulį, susipažino su rašytojos biografija, žemėlapyje sėkmingai rado Suomiją – Lietuvos šiaurinės dalies kaimynę (taip kovo mėnesį plečiama pažintis su Lietuva bei jos kaimyninėmis šalimis). Šį kartą vaikai, peržiūrėję animacinį filmuką ,,Burtininko skrybėlė“, nusikėlė į muminukų slėnį, aptarė veikėjus bei jų charakterius, žėrė mintis apie pagrindinius veikėjus – muminukus.

Ir, visų nuostabai, tapo rašytojos knygos iliustratoriais – dailininkais. Visus savo įspūdžius perkėlė į vieną filmuko epizodą, o paskui - į improvizuotos knygos puslapius. Mažieji dailininkai ne tik įgijo daug naujų žinių, bet ir patys įsivertino pasijutę dailininkais.

Veiklos kitose erdvėse ir integruojami dalykai suteikia mokiniams galimybę daug ką pamatyti, išgirsti, suprasti kitaip. Ačiū už bendradarbiavimą bibliotekininkei Loretai Leonovienei.