Jaunieji šauliai ištarė garbingus pasižadėjimo žodžius (2022-05-23)

Šį šeštadienį, gegužės 14 d., Utenoje mūsų mokyklos mokiniai - Miglė Zakarkaitė, Viktorija Orechaitė, Veronika Šandrova, Lukas Korzikas, Liudas Ragauskas, Martynas Servuta ir Nikita Vasiljevas - dalyvavo Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės šventėje, kur iškilmingai pasižadėjo ginti Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę bei sąžiningai vykdyti jaunojo šaulio pareigas.

Jauniesiems šauliams ištarus garbingus pasižadėjimo žodžius, visus šaulius pasveikino Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas. Netrukus Utenos kultūros aikštėje Lietuvos ir NATO sąjungininkų Lietuvoje kariai visuomenei pristatė karinę techniką ir įrangą. Renginyje lankėsi ir  Prezidentas Gitanas Nausėda bei Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys.

Nors oras ir nelepino, mūsų jaunieji šauliai džiaugėsi puikiu renginiu. Grįžome pakilios nuotaikos.

Linkime visiems jaunuoliams niekuomet neprarasti patriotizmo jausmo, visuomet eiti pakelta galva, nes lietuviais esame gimę.