Tarptautinė mokytojų dienos šventė (2014-10-14)

Spalio 3-iąją, Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse, mokyklos Mokinių tarybos, kuruojamos logopedės Vilmantės Kruopytės, iniciatyva buvo suorganizuota graži Mokytojo dienos šventė.

Šią dieną tradiciškai vyko savivaldos diena ir pamokas mokiniams vedė mokyklos vyresnieji – dešimtokai. Mokytojai buvo pakviesti į šventiškai papuoštą mokytojų kambarį, kur jiems skambėjo gražiausi žodžiai. Vėliau kiekvienas mokytojas sutiko sau paskirtus du asmens sargybinius, kuriais turėjo pasitikėti taip, kaip mokytojais pasitiki mokiniai, ir užrištomis akimis, lydimi sargybinių, buvo palydėti į mokyklos kiemą, kur jų laukė 5-10 klasių mokinių parengta koncertinė programa. Po šių išlydėtuvių mokytojai įsėdo į autobusą ir gavę laiškus-nuorodas išvyko nežinoma kryptimi. Pasirodo, tai buvo mokinių siurprizas – mokytojams buvo padovanotos įspūdingos ekskursijos Salako jūrų muziejuje bei didingoje Salako bažnyčioje. Grįždami po kelionės ir vadovaudamiesi nuorodomis, mokytojai pateko ne į mokyklą, o prie Trilypio ežero, kur jų laukė dar viena staigmena – gamtoje paruoštos vaišės. Tokia netradicinė šventė visus sužavėjo, nes mokytojui gera matyti, kaip auga kūrybingi, iniciatyvūs ir savarankiški mokiniai, gebantys organizuoti mokyklos šventes.