AKCIJA „MAISTO BANKAS“ (2014-11-30)

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje „Maisto bankas“, kuri vyko spalio 17-18 dienomis. Akciją organizavo Visagino miesto neįgaliųjų draugija ir Visagino socialinių paslaugų centras. Mokyklos 8-10 klasių mokiniai noriai ir aktyviai dalyvavo šioje Labdaros ir paramos fondo rengiamoje maisto produktų rinkimo rudeninėje akcijoje.

Išties, tai svarbu, nes Lietuvoje skurdo riziką patiria kas penktas žmogus, o „Maisto bankas“ gali jiems padėti. Taigi, ši veikla- tai pilietiškumo ugdymo mokykla, nes prisidėję prie „Maisto banko“ veiklos jauni žmonės ne tik įgyja naujų įgūdžių, prasmingiau leidžia laisvalaikį, bet ir dirba visuomenei naudingą darbą. Akcijoje dalyvavę mokiniai spalio 24 dieną buvo pagerbti ir apdovanoti organizatorių padėkomis ir dovanėlėmis.