Žiburiečiai - dalykinių olimpiadų nugalėtojai (2015-02-04)

Sausio mėnuo - išskirtinis. Būtent šį mėnesį vyksta dauguma dalykinių miesto olimpiadų. Džiugu, jog ir šiais metais mūsų mokyklos mokiniai – vieni iš geriausiųjų.

Štai miesto Meninio skaitymo konkurse 10a klasės mokinė Ieva Jerochinaitė užėmė I- ąją vietą ir atstovaus mūsų miestui zoniniame Meninio skaitymo konkurse. Biologijos olimpiadoje mūsų mokiniams taip pat sekėsi gerai: 9a klasės mokinys Dominykas Viliūnas ir 10a klasės mokinys Šarūnas Bagdonas surinko po lygiai taškų ir tapo II vietos nugalėtojais, 10a klasės mokinė Jonė Koženiauskaitė biologijos olimpiadoje užėmė III vietą. Chemijos olimpiadoje I vietą mieste užėmė 9a klasės mokinys Dominykas Viliūnas, o III vietą - 10a klasės mokinė Karolina Macickaitė. Lietuvių kalbos olimpiadoje 9a klasės mokinys Dominykas Viliūnas užėmė I vietą mieste, o 10a klasės mokinė Karolina Macickaitė – II –ąją vietą.

Tokie puikūs rezultatai rodo, jog mokykloje didelis dėmesys skiriamas mokinių dalykiniams gebėjimams ugdyti. Juk būtent geras dalykinis pasirengimas suteikia galimybę ateityje rinktis norimą profesiją ir mokytis valstybės finansuojamose vietose.