KAD VISI JAUSTŲSI SAUGŪS (2015-04-21)

Kovo 23 d. - 27 d. žiburiečiai aktyviai dalyvavo Savaitės be patyčių renginiuose.

Į mokyklos fojė kiekvieną dieną mokinius būrė skambanti muzika - muzikinės pertraukos gerai nuteikė darbui, leido artimiau vieniems kitus pažinti. Čia pat akį traukė ir tai progai paruoštas informatyvus stendas.

Pradinių ir penktosios klasės mokiniai klausėsi paskaitėlių, kūrė taisykles, ko nereikia daryti, kad neįskaudintum kito.

4 - 7 klasių mokiniai dalyvavo tyrime ir atsakė į anketos klausimus, stengiantis nustatyti patyčių mastą mokykloje. Rezultatai tikrai nudžiugino.

6 - 7 klasių mokiniai stebėjo filmą ,,Nekentėk tyloje“ ir rašė laišką draugui, kad pasidalytų savo patirtais įspūdžiais, išsakytų savo nuomonę, kodėl patyčių atveju negalima tylėti.

8 - 9 klasių mokiniai, policijos rėmėjai, kartu su miesto ,,Verdenės“ gimnazistais išbandė savo jėgas draugiškose sporto varžybose.

10 klasės mokiniai su mokyklos psichologe ir klasės vadove stebėjo filmą patyčių tema ir tuo klausimu diskutavo.

Savaitės renginiai leido pajusti, kaip svarbu, kad mokykloje visi jaustųsi saugūs.