DIKTANTAS - 2016 (2016-04-15)

Balandžio 12 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje  mokykloje vyko Visagino savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų lietuvių mokomąja kalba 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos raštingumo konkursas ,,Diktantas - 2016“.

5-6 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo penktokė Gerda Ziziukaitė (,,Žiburio“ pagr. m-kla, mokyt. S. Ramelienė), II – šeštokas Jogintas Čižys (,,Žiburio“ pagr. m-kla, mokyt. V. V. Gediminskienė), III -  penktokė Goda Savostinaitė (,,Verdenės“ gimnazija, mokyt. D. Burneikaitė).

7-8 klasių mokinių grupėje I vietą laimėjo aštuntokė Meilutė Bieliauskaitė (,,Žiburio“ pagr. m-kla, mokyt. V. V. Gediminskienė), II –  septintokė Ruta Bieliauskaitė (,,Žiburio“ pagr. m-kla, mokyt. S. Ramelienė), III –  aštuntokė Gabrielė Pimpytė (,,Žiburio“ pagr. m-kla, mokyt. V. V. Gediminskienė).

Nuoširdžiausiai sveikiname nugalėtojus.