Prevencinė paskaita „Būk atsakingas, rūpinkis savo ir kitų gerove“ (2016-04-22)

Paauglio fizinė branda ir psichiniai ypatumai lemia ankstesnį seksualinių santykių problemos atsiradimą. Tam turi įtakos ir visuomenėje egzistuojančios elgesio, moralės  normos,  auklėjimas, atitinkamoje kultūroje įsigalėję lyčių socialinio elgesio stereotipai. Ankstyvi seksualiniai santykiai yra glaudžiai susiję su sveikatos problemomis.

Daug bendraujant su mokiniais ir žinant jų poreikius, buvo organizuota prevencinė paskaita „Būk atsakingas, rūpinkis savo ir kitų gerove“.  Paskaitą vedė psichologas Vaidas Arvasevičius. Lektorius kalbėjo jaunimui aktualiomis temomis apie santykius, pagarbą, atsakomybę už savo veiksmus. Buvo akcentuojama, kaip svarbu paaugliui netapti išnaudojamam ir priklausomam nuo kito žmogaus veiksmų.