Parama mokyklai

Kviečiame mokyklos darbuotojus, mokinių tėvelius, buvusius žiburiečius paremti Visagino ,,Žiburio" pagrindinę mokyklą skiriant 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM)

Nuoširdžiai dėkojame visiems, materialiai remiantiems mūsų mokyklą. Ši finansinė parama  mums labai svarbi, nes kiekvienais metais leidžia modernizuoti ir mokyklos edukacines erdves, ir patį ugdymo procesą.

Remiantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatomis, Jūs galite 1,2 proc. sumokėto mokesčio sumos pervesti į mūsų ugdymo įstaigos sąskaitą. Kaip tai padaryti, rasite paspaudę šią nuorodą:

Tą padaryti reikia iki gegužės 2 d.

Užtikrindami gautų GPM lėšų panaudojimo skaidrumą, teikiame ataskaitą už GPM lėšų panaudojimą 2023 metais:

Gauta – 1748 EUR

Išleista – 565,20 EUR

Banko mokestis 1,5x12=18 EUR

Puodeliai su mokyklos logotipu ir mokykliniai ženkliukai (pirmokams ir naujai atvykusiems mokiniams) – 180 EUR

Mikrofonai – 367,20 EUR

Kaip skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams 2023 metais.pdf