Olimpiadų nugalėtojai

VISAGINO „ŽIBURIO“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIŲ, DALYVAVUSIŲ OLIMPIADOSE, KONKURSUOSE, REZULTATAI 2019-2020 M. M.

Eil. Nr.

Renginys

Mokinio (-ės)

v. pavardė

Klasė

Vieta

Mokinį rengęs mokytojas

1.

Chemijos olimpiados Visagino savivaldybės etapas

Daniela Luniova

9a

II

 

 

A. Baušytė

Jogintas Čižys

10a

III

2.

Biologijos olimpiados Visagino savivaldybės etapas

Jogintas Čižys

10a

III

A. Vaitkūnienė

3.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados savivaldybės etapas

Daniela Luniova

9a

III

V. V. Gediminskienė

4.

Meninio skaitymo konkursas Visagino savivaldybės etapas 5–8 klasės

Marija Kaleničenko

7a

I

Z. Miškinytė-Mazūrienė

Gintarė Timochina

7a

II

Laurynas

Glaska

7a

III

5.

Meninio skaitymo konkursas Visagino savivaldybės etapas 9–10 klasės

Gerda Ziziukaitė

9a

I

 

 

 

 

V. V. Gediminskienė

Glorija Nosovaitė

9a

II

Justina Bieliauskaitė

Ilona Steponėnaitė

9a

III

6.

Technologijų olimpiada Visagino savivaldybės etapas

Rachelė

Bieliauskaitė

8a

III

D. Nikitina,

R. Malinauskas

Neda Gedžiūnaitė

9a

III

7.

Lietuvos mokinių etninės kultūros savivaldybės etapas

Karolina Dainytė

6a

I

V. V. Gediminskienė

Daniela Luniova

9a

I

 

 

 

Gerda Ziziukaitė

9a

II

8.

Visagino savivaldybės konkursas antikorupcine tema „Esu sąžiningas“

Ugnė Alėjūnaitė

10a

laureatė

L. Ramanauskienė

Neda Gedžiūnaitė

9a

laureatė

Kristina Pranaitytė

9a

laureatė

Robertas Breitan, Beata Skukauskaitė, Auksė Zarembaitė, Nikita Kapitanov, Sergej Gončarov

4a

laurea-tai

L. Čižienė

9.

Visagino EUROPE DIRECT organizuoto videofilmukų konkursas „Nebylus solidarumas“

Ugnė Alėjūnaitė

10a

nugalė-toja

 

10.

Jaunųjų informatikų mūšis

6a klasės komanda

6a

II

A. Muchajeva

11.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino II turas

Laurynas Glaska

7a

L. Ramanauskienė

12.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

Marija Kaleničenko

7a

II

Z. Miškinytė-Mazūrienė

13.

Respublikinis mokinių konkursas ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Ugnė Alėjūnaitė

10a

I

L. Ramanauskienė

Neda Gedžiūnaitė

9a

II

Gerda Ziziukaitė

9a

III

14.

Anglų kalbos olimpiada Visagino savivaldybės etapas 4 klasėms

Mantas Vaitekėnas

4a

I

A. Daugėlienė

Kira Kulakova

4a

II

Nikita Kapitanov

4a

III

15.

1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje-konkurse ,,Ant liežuvio galo..."

Sofija Pavla Fotana

2b

I

D. Česnulevičienė

Alina Gotovskaja

3a

I

E. Trubilienė

Laura Mackonytė, Elinga Nastajutė , Anastasija Karlo

3a

III

E. Trubilienė

Polina Kizerova, Gabija Skaburskytė

4a

II

L. Čižienė

Beata Skukauskaitė, Samanta Kiškelytė, Viktorija Žamočkina

4a

III

L. Čižienė

16.

Respublikinis konkursas ,,Mėgstamiausios knygos pristatymas“ Utenos apskrities etapas

Beata Skukauskaitė, Gabija Skaburskytė, Samanta Kiškelytė, Nikita Kapitanov, Auksė Zarembaitė

4a

I

L. Čižienė

 


VISAGINO „ŽIBURIO“ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIŲ, DALYVAVUSIŲ OLIMPIADOSE, REZULTATAI 2018-2019 M. M.

Eil. Nr.

Renginys

Dalyvavo (mokinių sk.)

Mokinio (-ės)

v. pavardė

Klasė

Vieta

Mokinį rengęs mokytojas

1.

Chemijos olimpiados Visagino savivaldybės etapas

4

Ruta Bieliauskaitė

10a

I

T. Alistratova

Liutauras Mazūra

10a

III

2.

Matematikos olimpiada Visagino savivaldybės etapas

3

A. Muchajeva

3.

Biologijos olimpiados Visagino savivaldybės etapas

3

Ruta Bieliauskaitė

10a

II

A. Vaitkūnienė

4.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados savivaldybės etapas

3

Liutauras Mazūra

10a

I

S. Ramelienė

5.

Fizikos olimpiada Visagino savivaldybės etapas

2

L. Norvaišaitė

6.

Meninio skaitymo konkursas Visagino savivaldybės etapas 5–8 klasės

4

Marija Kaleničenko

6a

I

Z. Miškinytė-Mazūrienė

Gintarė Timochina

6a

III

7.

Meninio skaitymo konkursas Visagino savivaldybės etapas 9–10 klasės

4

Liutauras Mazūra

10a

III

S. Ramelienė

8.

Istorijos olimpiada Visagino savivaldybės etapas

3

Liutauras Mazūra

10a

I

L. Ramanauskienė

9.

Muzikos olimpiada Visagino savivaldybės etapas

6

Marija Kaleničenko

6a

II

V. Dūdėnienė

Diana Voronina

9a

II

Gabrielė Bartkutė

6a

III

10.

Technologijų olimpiada Visagino savivaldybės etapas

3

D. Nikitina,

R. Malinauskas

11.

Rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada Visagino savivaldybės etapas

3

Karina Steponavičiūtė

10a

III

J. Orlova

12.

Geografijos olimpiada Visagino savivaldybės etapas

1

R. Selickaitė

13.

Dailės olimpiada Visagino savivaldybės etapas

1

D. Nikitina

14.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino II turas

 

Liutauras Mazūra

10a

L. Ramanauskienė

15.

Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

1

Liutauras Mazūra

10a

III

S. Ramelienė

16.

Anglų kalbos konkursas Visagino savivaldybės etapas

4

Agnė Andriulaitytė,

Justina Kondratovič,

Snieguolė Jančiauskaitė

10a

III

Ž. Latyšovič

17.

Matematikos olimpiada Visagino savivaldybės etapas 5–8 klasėms

11

Evita Kulikauskaitė

8a

I

A. Muchajeva

Marija Kaleničenko

6a

II

D. Šeduikė

 

Vygintas Jakštonis

5a

III

18.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

1

Marija Kaleničenko

6a

-

Z. Miškinytė-Mazūrienė

19.

Anglų kalbos olimpiada Visagino savivaldybės etapas 4 klasėms

5

Miglė Zakarkaitė

4a

III

Ž. Latyšovič

20.

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada

1

Liutauras Mazūra

10a

L. Ramanauskienė

21.

Respublikinis mokinių konkursas ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

 

Snieguolė Jančiauskaitė

10 a

III

L. Ramanauskienė

22.

Visagino miesto pradinių  klasių mokinių dailyraščio konkursas

4

Gabija Lapceva

2a

I

Edita Trubilienė

 

 


Informacija atnaujinta: 2020-09-22






Visagino savivaldybė
Visagino pagalbos mokiniui, mokytojui, mokyklai centras
Švietimo ir mokslo ministerija
Ugdymo plėtotės centras
MOBIS



© 2021 Visos teisės saugomos
Visagino Žiburio pagrindinė mokykla

Energetikų g. 56 LT-31227 Visaginas, tel. +370 386 73359
Visagino Žiburio pagrindinė mokykla