Šventų Kalėdų pasaka (2020-01-27)

Gruodžio 19 d. popietę ,,Žiburio“ mokyklos 5-10 klasių mokiniai, klasėse prisiminę artėjančios šventės papročius, Kalėdų pasakos sekti rinkosi į miesto Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčią. Vaikiška pasaka apie hipopotamą Patriką, Kalėdų Senelį ir mažos mergaitės iš Lietuvos svajonę, sekama 5-6 klasių mokinių, skatino šypsotis ir prisiminti vaikystės istorijas.

Visų klasių mokiniai buvo pasirengę aktyviai dalyvauti popietėje, drauge kurti artėjančių Kalėdų nuotaiką. Nuoširdžiai skambėjo žiburiečių atliekamos dainos apie žiemos grožį, jos dovanas, apie artėjančią Kalėdų šventę, apie artimų žmonių ryšį. Smagu, kad drauge pasidžiaugti artėjančios šventės dvasia susirinko ir nemažas būrys tėvelių. Hipopotamo Patriko istoriją užbaigė visų kartu atlikta giesmė ,,Džiaugsmingų šventų Kalėdų“.

Gruodžio 20d. pradinių klasių mokiniai artėjančių švenčių sūkuryje šurmuliavo nuo pat ryto. Mažieji triūsė ,,Kūrybinėse dirbtuvėlėse“ – ruošė kalėdinius ir naujametinius sveikinimus savo tėveliams: gamino atvirukus, darė dovanėles, klijavo aplikacijas. Po pietų visi šventiškai nusiteikę susirinko į muzikos salę kalėdinei popietei ,,Kalėdų stebuklas“. Advento giesmės, kalėdinės dainos, žiemos eilės į mažųjų širdis nuleido po šiltą stebuklingą žvaigždelę. Renginio pabaigoje visiems susikibus už rankų nuvilnijo bendra giesmė ,,Džiaugsmingų šventų Kalėdų“.