Konkursas „Mano Lietuva“ (2024-04-02)

Kovo 28 dieną Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko miesto pradinių klasių mokinių konkursas „Mano Lietuva“, kurį organizavo mokytojos Loreta Čižienė ir Dalia Česnulevičienė. Konkurse dalyvavo visų mokyklų trečių klasių mokinių komandos. Konkurso dalyvius pasveikino mokyklos 4a klasės mokinės, deklamuodamos Bernardo Brazdžionio eilėraštį „Lietuva“ ir dainuodamos to paties poeto žodžiais sukurtą dainą „Vytis ir trispalvė“.

Mokiniai puikiai prisistatė, minė mįsles, atsakinėjo į viktorinos klausimus. Mokiniai praplėtė žinias apie Lietuvą, parodė, ką moka ir ką žino apie savo valstybę. Visus džiugino gražus lietuviškas žodis. Konkurso pabaigai visos komandos pristatė pačių atliekamą dainą apie Lietuvą. Vaikų žinias vertino garbinga komisija, kurią sudarė visų mokyklų atstovai – mokytojai ir tėveliai.

Sveikiname konkurso nugalėtojus:

„Žiburio“ komandą, iškovojusią I vietą,

„Verdenės“ komandą, laimėjusią II vietą,

„Gerosios vilties“ komandą, užėmusią III vietą,

„Draugystės“ komandą, gavusią padėką už dalyvavimą konkurse.

Džiaugiamės, kad mokytojų parengtos užduotys ne tik praplėtė mokinių žinias, bet ir tobulino pilietiškumo, komunikavimo, pažinimo bei kūrybiškumo kompetencijas. Ačiū mokytojams, parengusiems mokinių komandas konkursui „Mano Lietuva“. Linkime sėkmės puoselėjant lietuvišką žodį Visagino mieste.