Nacionalinis IT iššūkis: 7a klasė – Kovo TOP! (2024-04-15)

Balandžio 9 d. „Žiburio“ mokyklos 7a klasės mokiniai sulaukė ypatingos garbės – jie Nacionalinio IT iššūkio, kurį globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, buvo apdovanoti kaip Kovo TOP klasė. Tai išskirtinis pasiekimas, kuriuo reikia didžiuotis! Nacionalinis IT iššūkis yra pirmasis projektas Lietuvoje, skirtas visų mokinių IT žinių gerinimui ir jų įkvėpimui susidomėti technologijų pasauliu. Iniciatyvą organizuoja „Telia Global Services Lithuania“. Šis projektas jau antrus metus iš eilės kviečia 7–9 klasių moksleivius į nuotolinius užsiėmimus, kad jie gilintųsi į IT karjerą ir mokytųsi programavimo pagrindų.

Mūsų 7a klasės mokiniai su entuziazmu ir ryžtu įsitraukė į šį iššūkį. Jie parodė išskirtinius gebėjimus ir solidarumą, o rezultatas šįkart viršijo visus lūkesčius – 7a klasė tapo Kovo TOP klasės laureatu!

Kaip atlygį už nuopelnus kiekvienas mokinys iš organizatorių gavo vertingus prizus. Tai ne tik puiki skatinimo priemonė, bet ir svarbus jų pastangų ir įdėto darbo pripažinimas.

Mes, mokyklos bendruomenė, didžiuojamės 7a klasės pasiekimais Nacionaliniame IT iššūkyje. Mokinių siekis, pasiryžimas ir įdėtas darbas išryškina mūsų mokyklos dvasią ir įrodo, kad norint pasiekti aukštų tikslų, reikia tik pasiryžti ir dirbti.

Sveikiname mūsų 7a klasę ir linkime jiems toliau ryžtingai siekti naujų aukštumų!