Apie projektą “Žalioji jungtis” (2024-04-15)

Jau antrus metus mokykloje vyksta Nordplus Junior projekto „Žalioji jungtis“ veiklos. Mūsų mokyklos mokytojai drauge su kolegomis iš Latvijos, Estijos ir Islandijos bei savo mokyklų mokiniais gilinasi į savo šalių tradicinį bei šiuolaikinį gyvenimo būdą, žmogaus ryšį su gamta anksčiau ir dabar, industrializacijos ir gamtos keliamus iššūkius ir gebėjimą prisitaikyti prie kintančių gyvenimo sąlygų išlaikant aplinkai draugišką gyvenimo būdą. Vienas iš projekto tikslų yra įtraukti žaliojo kurso veiklas į mokymosi programas.

au įvyko susitikimas Latvijoje, o balandžio mėnesį grupė mokytojų vyks į susitikimą Estijoje. Projekto susitikimų metu mokytojai dalyvauja diskusijose, susipažįsta su mokyklų partnerių veiklomis, orientuotomis į ugdymą apie tradicijas, ekologiją, tvarumą ir draugišką aplinkai mokyklos kūrimą. Taip pat lankosi įstaigose, kurių veiklos susiję su ekologija ir tvarumu bei dalyvauja įvairiose dirbtuvėse. Žinias ir patirtį, įgytus mokytojų mainų metu, mokytojai perteikia kolegoms ir mokiniams, pasiūlydami jiems praktinius užsiėmimas, susijusius su ekologija. Tai yra ypač aktualu, siekiant kurti žalesnę ir tvaresnę mokyklos bendruomenę bei visuomenę.