Šimtadienio minčių lietus (2017-03-09)

Vasario 24 d. mokykloje nugriaudėjo dešimtokų Šimtadienis, kurį ruošėme mes- devintokai.  Jau nuo ryto mokykla tiesiog ūžė. Per pertraukas dešimtokai turėjo ir mokyklą apibėgti, ir sušokti linksmą šokį mokyklos fojė. Na, o po pamokų jie buvo kviečiami į mokyklos salę nusifilmuoti laidoje ,,Visų galų meistrai“. Čia jie turėjo pademonstruoti savo sugebėjimus. Visi buvo nustebinti devintokų kūrybiškumu: rankų darbo kalendoriumi, pagamintu Šimtadienio pyragu, pagal ypatingą receptą XV laidai iškeptais meduoliais. Taip pat sulaukėme aplodismentų už šaunią programą, kuri dešimtokams tikrai patiko. Pagyrė mus ir mokytojai, kurie buvo sužavėti mūsų klasės ir auklėtojos bendradarbiavimu. Taigi iš šio įspūdžių ir minčių debesies galima tvirtai sakyti, kad šių metų Šimtadienis tikrai pasisekė. (Gabrielė Pimpytė, 9a kl.)

Esu laimingas, kad vasario 24 dienos vakarą praleidau mokykloje, stebėdamas įstabų, daug įspūdžių palikusį Šimtadienio renginį. Nustebino ypatinga šventės scenarijaus tema-televizijos laida. Devintokai buvo paruošę tiek linksmų užduočių, kuriose dešimtokai noriai dalyvavo, tiek nostalgiją sukeliančių filmukų iš mokyklos gyvenimo. Netrūko šokių ir muzikos. Na, o pasibaigus linksmybėms stebėjome labai gražų dešimtokų atsisveikinimą su mokytojais. Tiek vienų, tiek kitų akyse mirgėjo liūdesys. Šimtadienį vainikavo graži auklėtojos kalba, privertusi dešimtokus susimąstyti apie jų ateitį.

Liutauras Mazūra, 8a kl.

Atėjus Šimtadieniui jaučiau džiaugsmą, liūdesį ir nerimą. Džiaugiausi dėl to, kad dar labiau priartėjau prie mokyklos baigimo ir prie vasaros atostogų. Daug teigiamų emocijų sukėlė ir devintokų surengtas Šimtadienis, kuris man be galo patiko. Bet kartu mane neramino mintys apie artėjančius egzaminus ir apie tai, kad po šimto dienų teks palikti mokyklą, kurioje praleidau dešimt savo gyvenimo metų ir kurią myliu visa širdimi.

Kostas Alėjūnas, 10a kl.

Šimtadienio dieną devintokai mus stebino nuo  pat ryto: vos įžengus į mokyklą, į atlapus įsegė 100, per pertraukas bėgo su mumis aplink mokyklą ir linksmino mus šokiais mokyklos fojė. Vakare, šventės metu, salėje tvyrojo šilta ir jauki atmosfera, todėl visi jautėsi viena didele šeima. Dešimtokai noriai ėjo į sceną ir atlikinėjo gausybę parengtų užduočių. Devintokų sugalvotos užduotys buvo įdomios, mokiniai puikiai pasiruošę. Man Šimtadienis buvo viena šilčiausių ir jaukiausių mokyklos švenčių.

Karolina Vainiūtė, 10a kl.