Socialinė akcija „Maisto bankas“ (2018-03-28)

Gerų darbų darymas nereikalauja daug pinigų ar pastangų, bet praskaidrina dieną ne tik tam, dėl kurio tai daroma, bet ir tam, kuris tai daro. Net niūriausia  diena gali pasirodyti ne tokia beprasmiška, kai atsiranda viltis, kad gali nutikti kažkas gero ir gražaus. Štai ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai 2018 metų kovo 23-24 dienomis dalyvavo socialinėje akcijoje „Maisto bankas“.

Mokyklos savanoriai pasitiko pirkėjus dalindami skrajutes ir prašydami paaukoti ilgai negendančių maisto produktų nepasiturintiems žmonėms, kad ir jie galėtų  gražiausias pavasario šventes sutikti su savo brangiausiais žmonėmis ir žiūrėtų į ateitį su viltimi. Džiugu, kad žiburiečiai noriai dalyvauja šioje socialinėje akcijoje. Juk ne veltui sakoma, kad gerumas sugrįžta gerumu.