Žiburiečių gerumo akcija (2019-03-06)

Prieš Kalėdas mokyklos bendruomenė organizavo nuotaikingą ,,Pyragų dieną“. Jos metu visi norintys galėjo parduoti pačių iškeptus skanėstus ir gautus pinigus paaukoti. Kiti, kurie pirko skanėstus, irgi neliko nuošalyje ir galėjo iškart aukoti ir įmesti pinigėlius į stilizuotą taupyklę.

Visas suaukotas lėšas – 200 eurų – mokyklos bendruomenė nusprendė paaukoti Visagino ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje besigydantiems senoliams. Išsiaiškinus, ko labiausiai trūksta, buvo nupirkti pasikėlimo diržai, padedantys ligoniams atsikelti. Mokyklos mokinių tarybos atstovai nupirktą dovaną įteikė Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus atstovams. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, dalyvavusiems gerumo akcijoje.