Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“ (2019-10-21)

Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projekto vykdytojas: Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras. Projektui įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Projekto uždavinys:  modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės ir valstybinės mokyklos.

Mūsų mokyklą jau pasiekė 1-4 kl. ir 5–8 kl. skirtos mokymo priemonės (chemijos, biologijos, fizikos mokymo priemonės).

Sukurta biologijos, gamtos ir žmogaus, chemijos, fizikos, technologijų bei IT ir matematikos (integruotos veiklos) pamokų veiklų aprašai, kurie patalpinti svetainėje: http://www.vedlys.smm.lt/medziaga_mokytojams.html#5-8 (jungiamasi be slaptažodžio).

Daugiau informacijos apie projektą rasite: