Svečiuose Vilniaus universiteto dėstytoja (2019-10-21)

Kiekvienas žmogus stresą išgyvena skirtingai. Į tą pačią situaciją: svarbų atsiskaitymą, artėjančius egzaminus ar profesijos pasirinkimą – kiekvienas reaguoja individualiai. Kaip dažnai matome, net suaugusiesiems, užgrūdintiems įvairiausių gyvenimo patirčių ir profesinių išbandymų, ne visada pavyksta įveikti stresą. O kaip jaudulį, nerimą sėkmingai įveikti jaunam žmogui, dar besimokančiam mokyklos suole, dar tik kuriančiam savo vertybinių nuostatų pasaulį?

Šių metų rugsėjo 13 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos dešimtokai turėjo galimybę įsitikinti, kad stresas - tai tik gyvenimo druska. Vilniaus universiteto dėstytoja Ksenija Čunichina konsultavo mokinius ir vedė mokymus. Jų metu mokiniai analizavo reakcijas į stresą, mokėsi jas atpažinti, išmoko streso mažinimo būdų.

Dešimtokai liko patenkinti mokymais ir teigė, jog bendravimas su Vilniaus universiteto dėstytoja buvo įdomus ir naudingas.