Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena (2020-03-11)

Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo 30-mečio žiburiečiai, kaip ir kitų ugdymo įstaigų mokiniai, negalėjo paminėti susiburdami visi kartu. Šia svarbia Lietuvai proga mokiniai su vadovais rinkosi į klases. Jie drauge išklausė ir aptarė G. Paškevičiaus atliekamą, puikių Lietuvos vaizdų lydimą dainą ,,Mano kraštas“.

Mokiniai skaitė ir analizavo ,,Nepriklausomos Lietuvos valstybės atstatymo akto“ tekstą. Minėdami Lietuvos šventę, mokiniai susipažino su projekto ,,Misija Sibiras“ tikslais ir veiklomis. Jie peržiūrėjo, su klasių draugais ir vadovais aptarė šio projekto vaizdo medžiagos ištraukas. Visi su nekantrumu laukia suplanuoto susitikimo su vienu iš ,,Misija Sibiras 2019“ dalyvių. Klasės valandėlės, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, laikas prabėgo nepastebimai. Išeidami iš mokyklos žiburiečiai aiškiai suvokė, kodėl Kovo 11-oji paskelbta valstybine švente.