Projektas ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ (2020-05-07)

2019–2020 m. m. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo kūrybingumą ugdančiame projekte „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“. Projektą įgyvendina Britų taryba ir asociacija „Kūrybinės jungtys“, bendradarbiaudama su Ugdymo plėtotės centru. Projektas yra Britų tarybos kultūrinių ryšių programos, vykdomos visose trijose Baltijos šalyse, dalis, jo tikslas – atskleisti, tyrinėti ir ugdyti XXI a. gebėjimus bendrojo ugdymo procese.

Mokymosi ir tyrinėjimo veiklose dalyvavo 9a ir 10a klasės mokiniai ir dalykų mokytojai, susibūrę į Mokytojų klubą. Ir mokiniai, ir mokytojai gilinosi į, jų manymu, aktualiausius mokyklai XXI a. gebėjimus – kūrybiškumą ir kritinį mąstymą. Įgyvendinti šį projektą padėjo KEISTUOLIŲ teatro aktorė Viola Klimčiauskaitė bei praktikas, repo entuziastas ir edukologas Lukas Kulikauskas.

Kaip panaudojant repo technikas mokytis matematikos, rusų kalbos, istorijos, lietuvių kalbos, geografijos ir kitų dalykų? Ar tikrai repuojant pavyksta geriau suvokti informaciją ir įtvirtinti žinias?

Istoriją apie tai, kaip Visagino ,,Žiburio” pagrindinės mokyklos mokiniams ir mokytojams pavyko sukurti unikalų mokymosi metodą ,,Repo akcentas“, žiūrėkite: https://www.youtube.com/watch?v=9oeB7_6CIw0