Džiaugiamės projekto ,,Mokyklos eina“ rezultatais (2021-03-04)

Visada gera pasidžiaugti nuveiktų darbų rezultatais. Projekto ,,Mokyklos eina“ rezultatai yra ilgalaikiai. Pirmiausiai dėl to, kad visi 5-10 klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti Lietuvos sporto universiteto profesoriaus Arūno Emeljanovo paskaitoje apie fizinį aktyvumą ir vaikščiojimo naudą. Taip įgijo naujų žinių apie judėjimo naudą ir būtinumą. Kitas svarbus rezultatas – mokiniai registravosi naudingų žingsnių programėlėje #walk15, o tai juos skatino kuo daugiau judėti. Svarbu dar ir tai, kad projekto metu sukurta mokyklos trasa ,,Paslaptingas Visagino ,,Žiburys“, skirta artėjančiam mokyklos 25-mečiui. Ja gali eiti kiekvienas, atsisiuntęs į išmanųjį telefoną naudingų žingsnių programėlę #walk15.

O kaip gi be apdovanojimų? Smagu, kad daugiausiai žingsnių nuėję mokiniai buvo nepamiršti ir apdovanoti projekto organizatorių prizais. Tad norime pasveikinti 9 a klasės mokinius: Vilių Piesliauską (I vieta), Dominyką Lunecką (II vieta) ir Marių Olšanskij (III vieta), jiems įteikti prizai. Visi kiti mokiniai, kurie šiuo metu ugdosi mokykloje, buvo pavaišinti organizatorių atsiųstais labai skaniais obuoliais.

Nuoširdžiai dėkojame visai projekto ,,Mokyklos eina“ komandai!