Integruotų pamokų ciklas pasakos ,,Trys paršiukai“ motyvais (2021-06-01)

Kelias savaites 1a klasėje vyko integruotų pamokų – lietuvių kalbos, anglų kalbos, dailės ir technologijų projektas nagrinėjant pasaką ,,Trys paršiukai“. Veiklas vedė mokytojos Loreta Čižienė, Laima Pranckūnienė ir Astra Daugėlienė. Pirmokai žiūrėjo animacinį filmuką ,,Trys paršiukai“ lietuvių ir anglų kalbomis, klausė skaitomos pasakos, atliko kūrybines užduotis žodyno turtinimui, piešė patirtus įspūdžius ir lipdė iš plastilino pasakos veikėjus.

Apibendrindami projektą, pirmokai gebėjo išsakyti pastebėjimus, patikusius veikėjus apibūdino vaizdingais sakiniais, praplėtė žodyną patarlėmis bei vaizdingais posakiais, išmoko angliškų žodžių.

Integruota veikla ne tik ugdo kūrybiškumo kompetenciją, bet ir lavina vaikų kalbą bei turtina žodyną.