Pradžiugino plk. Prano Saladžiaus 9-osios rinktinės šauliai (2021-09-22)

Rugsėjo 21 d. Visagino ,,Žiburio“ mokyklos kieme pasirodė būrys uniformuotų žmonių, o netrukus iš mokyklos pasipylė ir mokinukai – taip prasidėjo plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės organizuojamas renginys ,,Šauliškas kliūčių ruožas“.

Žiburiečiams išsirikiavus kieme, rinktinės vadė Asta Tidikienė pristatė susitikimo tikslą – šauliai kviečia Lietuvą sportuoti, tad atėjo metas ir žiburiečiams susiskirstyti komandomis po tris ir parodyti visą savo vikrumą bei sumanumą. Užduotys buvo labai įvairios, tad mokiniams patiko pasiūlytas kliūčių ruožas. Ypač linksma buvo ,,slidinėti“: trise viena pora slidžių įveikti ,,slalomo“ trasą. Norinčių išbandyti jėgas radosi vis daugiau, neliko nuošaly net mokytojai. Jie drauge su savo auklėtiniais sėkmingai įveikė  vieną kliūtį po kitos. Na, o tie, kurie nusprendė būti žiūrovais, nuoširdžiai sirgo už savo klasės draugus ir negailėjo padrąsinančių plojimų.

Sporto popietė pralėkė labai greitai. Ir kai visi vėl išsirikiavo mokyklos kieme tam, kad būtų paskelbti nugalėtojai, buvo aišku, kad laimėjo ...visi! Juk buvo nugalėta rudeniška vėsa, o vietoj saulės visus šildė nepaprastai gera nuotaika. Tad tai supratus dar skambesni plojimai lydėjo  trečią vietą užėmusias septintokes, į antrą vietą patekusius aštuntokus ir pirmą vietą laimėjusius devintokus.