Jaunieji žiburiečiai mokomi saugaus eismo pagrindų (2021-09-27)

Rugsėjo 22 d. mokyklos pirmokus aplankė Utenos apskrities VPK Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjos Oksana Rožkova ir Onutė Pernavienė. Pareigūnės, naudodamosi vaizdinėmis priemonėmis, mokiniams paaiškino saugaus eismo taisykles: priminė, kaip saugiai pereiti gatvę, paaiškino, kodėl per pėsčiųjų perėją su dviračiu ir paspirtuku važiuoti negalima. Pareigūnės ypač akcentavo, jog paspirtuku draugo vežti negalima, ši priemonė skirta važiuoti tik vienam eismo dalyviui. Renginio metu taip pat buvo aptarta, kaip tinkamai nešioti atšvaitus ir šviesą atspindinčią liemenę. Vaikams buvo įdomu išgirsti, kad važiuodami automobiliu vaikiškoje kėdutėje jie turi sėdėti kol užaugs iki 135 cm. ūgio. Mokiniai įdėmiai klausėsi ir stengėsi atsakyti į pateiktus pareigūnių klausimus.

Viešnios atėjo ne tuščiomis, jos mokiniams atnešė spalvinimo knygučių apie saugų eismą. Tai ypač pradžiugino pirmokėlius. Dėkojame pareigūnėms Onutei ir Oksanai už bendradarbiavimą, įdomų ir naudingą eismo taisyklių pristatymą.