Būkime tolerantiški (2021-10-03)

2021-2022 mokslo metų rugsėjo mėnesio 2-3 savaitėmis 3a klasėje (mokytoja Renata Skukauskienė) per pasaulio pažinimo, etikos, dailės ir technologijų pamokas vyko integruota projektinė veikla ,,Būkime tolerantiški". Šios veiklos metu mokiniai patyrė, kuo žmonės gali būti skirtingi, kitokie ir nepaisant visko turi teisę būti gerbiami, toleruojami, pilnaverčiai. Mokėsi bendravimo ir bendradarbiavimo, pagarbos, gebėjimo kitame pirmiausia matyti gerus teigiamus dalykus, už juos pagirti.

Rašė apie savo gerumo veiksmus, kurie dar nedideli ir daugiau atsiskleidžia vaiko artimoje aplinkoje, bet juk nuo to ir prasideda gerumas, atsiranda įprotis daryti gera. Dailės ir technologijų pamokoje siuvimo aplikacijos technika mokiniai sukūrė tolerancijos veidukus, kaip ženklą, kad esame visi skirtingi, bet galime drauge būti laimingi. Tolerancijos dienai, kuri bus minima lapkričio 16 d., nutarta visus veidukus sujungti į vieningą tolerancijos vėliavą, kaip ženklą, kad mokiniai yra pagarbūs vieni kitiems.  3a klasė elgiasi tolerantiškai ir taria visiems: ,,Būkime tolerantiški".