Adventas – tai laikas, kada vienas kitame uždegame po mažą žiburėlį (2021-12-05)

Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje prasidėjo Adventas – prieškalėdinis susikaupimo, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Kalėdų. Adventiniame vainike, reiškiančiame tobulumą ir amžinybę, įdėjome keturias žvakes, simbolizuojančias keturis Advento sekmadienius ir padedančias pabrėžti tamsos ir šviesos kontrastą.

Šiandien mokyklos direktorė Asta Bauraitė uždegė pranašo žvakę, simbolizuojančią Viltį, o 1b ir 2a klasių mokiniai degė mažus žiburėlius linkėdami vienas kitam drąsos, atleidimo, meilės, draugystės, pagalbos, ramybės, padrąsinimo, užuojautos, švelnumo, paramos, supratimo, džiaugsmo.

Renginį užbaigėme linkėjimu:

< ... > sušilkime visi prie žmogiškumo laužo –

Ir tie, kurie linksmi,

Ir tie, kurie liūdni.

Ir šitos šilumos lyg duonos

Atsilaužkim.

Ir būsim sotesni,