Literatūrinė popietė ,,Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“ (2022-04-05)

Norėdami paminėti Tarptautinę vaikų knygos dieną 3b klasės mokiniai, bendradarbiaudami su Visagino miesto viešąja biblioteka, dalyvavo nuostabioje integruotoje literatūrinėje popietėje ,,Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“.

Mokiniai plaukdami vikingų laivu ,,žvejojo“ ir, pagavę jūroje plūduriuojančius butelius, perskaitė ant stiklo užfiksuotą informaciją apie drąsių vikingų gyvenimo būdą, išvaizdą, papročius, keliones... Vaikai bandė atspėti užkoduotų pasakų ir jų herojų pavadinimus. O nuplaukę į šiaurę, suko laivo vairą ir atliko įdomiąsias užduotis. Mokiniai tyrinėjo kelionių žemėlapį, prisiminė Šiaurės šalių rašytojus ir jų išleistas knygas vaikams, aptarė ir piešė knygų herojus, žiūrėjo filmuką apie Mumius Trolius.

Veiklos mokiniams labai patiko. Jie smagiai praleido popietę ir prisiminė Šiaurės šalių rašytojus.