Kai pirmokų rankose moliniai paukštukai atgyja (2022-04-11)

Vieni iš pirmųjų pavasario pranašų - iš šiltųjų kraštų namo, į Lietuvą, sugrįžtantys paukščiai. Net jei dar būna sniego, jau galima išgirsti parskridusių sparnuočių giesmes. Miškininkai juos pasitinka keldami inkilus.

Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 1a kl. mokiniai taip pat pasitiko sugrįžtančius pavasario pranašus. Balandžio 4 d. mokinukai  dalyvavo integruotoje technologijų pamokoje, kurią organizavo pradinių klasių mokytoja metodininkė Edita Trubiliene ir vyresnioji technologijų mokytoja Dovile Nikitina. Pamokos tema — „Molinis paukštis“. Netradicinės pamokos metu mokiniai susipažino su moliu ir jo galimybėmis, aiškinosi, kas iš šios medžiagos gaminama, minė mįsles, lipdė ir dekoravo paukštelius. Netrukus klasė prisipildė nuostabių pavasarinių darbelių. Pažintis su moliu vaikus sužavėjo.

Reflektuodami apie pamoką vaikai jau žinojo, ką pradžiugins moliniu paukšteliu,  kur jų paukštelis nutūps...

Edita Trubilienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Dovilė Nikitina, dailės ir technologijų vyresnioji mokytoja