Rasti lobį! (2022-06-27)

2022-ieji paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Jauni žmonės trokšta būti išgirsti ir suprasti, siekia bendrauti ir bendradarbiauti ne tik su sprendimų priėmėjais, bet ir tarpusavyje. Tad Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos Mokinių taryba birželio 22 d. suorganizavo renginį, skirtą Lietuvos ir Europos jaunimo metams paminėti.

Šio sumanymo iniciatoriai ir vykdytojai - mokyklos vyriausieji, dešimtokai - parengė 5-9 klasių mokiniams orientacines varžybas ,,Rask lobį“. Šis renginys sudarė visas sąlygas dalyvių fizinio bei loginio mąstymo gebėjimams atsiskleisti, komandos narių tarpusavio ryšiams stiprėti, patirti daug smagių nuotykių ir pasikrauti nepaprastai daug geros nuotaikos. Susiskirstę į komandas ir susipažinę su taisyklėmis, dalyviai prie organizatorių punkto gavo nuorodas, užuominas arba vietos apibūdinimą. Tada keliavo nurodyta kryptimi ir ieškojo specialios užduoties arba mįslės, įvykdė tam tikrus reikalavimus, kai ką iššifravo. Na, o paskutinė laukusi užuomina – rasti paslėptą lobį. Vaikai patyrė nepakartojamų įspūdžių bei naujų iššūkių, be to, dar geriau pažino vieni kitus.

Pasibaigus varžyboms, vyresniųjų klasių mokiniai diskutavo, dalijosi patirtimi su Mantu Meškeriu - grupės „Strings of Earth Orchestra“ įkūrėju bei atlikėju. Už šį susitikimą nuoširdžiausiai dėkojame gerbiamai Indrei Gruodienei, Europe Direct Visaginas vadovei.