Mokykloje – vaiduoklių šventė (2022-10-31)

Spalio 28-oji, penktadienis, paskutinė mokslo diena prieš prasidedant rudens atostogoms. Ta proga Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje buvo švenčiama vaiduoklių šventė - Helovynas.  Jį organizavo Mokinių taryba. Ypač išradingai bei įspūdingai buvo pasiruošusios pradinės klasės. Jose netrūko šiurpulingai įdomios veiklos, žaidimų, originalių kaukių. Klasės buvo papuoštos vaikų gamintais darbeliais. Na, o vyresniųjų klasių mokiniai kartu su klasių vadovais pasibuvo „žiauriai“ jaukioje aplinkoje.

Žinoma, šią dieną vainikavo teminė Helovynui skirta diskoteka. 5-10 klasių moksleiviai atvyko pasipuošę šiai temai skirta simbolika. Smagu, kad mokinių fantazija ir kūrybiškumas liejosi per kraštus, kiekvienas, norėdamas būti originalus, simboliką pasigamino pats. Tad aktyviai, linksmai praleidę laisvalaikį, mokiniai atsisveikino su mokykliniais rūpesčiais...