KOŠĖS DIENA (2015-10-22)

Spalio 9 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje organizuota akcija ,,Košės diena“. Pradinių klasių mokiniai iš pat ryto buvo puikiai nusiteikę, nes žinojo, kad jų laukia daug staigmenų.

Mažieji tądien neturėjo kada atsipūsti. Jie pildė gautas dovanų knygeles ,,Košės diena“, susipažino su Sveiko maisto piramide, keliavo Grūdo keliu, atrado 10 sveikatai naudingų produktų, susipažino su naujais košių receptais ir pagaliau valgykloje pusryčiams skanavo košę, kuri buvo pateikta spalvinguose vienkartiniuose indeliuose. Avižinė košė su braškėmis ir šokoladu, su gervuogėmis ir braškėmis, su obuoliais ir braškėmis pradžiugino ne tik pradinukus, bet ir jų mokytojas. ,,Nuo mažens mokome vaikus taisyklingai maitintis, ypač pabrėžiame sveikų pusryčių svarbą. Todėl skatiname ir vaikus, ir jų tėvelius rytais kuo dažniau valgyti įvairias košes, kuriose mažiau riebalų, cukraus, druskos, o daugiau maistinių skaidulinių medžiagų“, - akcijos nauda džiaugėsi pradinių klasių mokytoja metodininkė L. Čižienė.

Pasibaigus akcijai, mokiniai buvo pasiryžę per pusryčius valgyti košę.

- Ji sveika ir maistinga,- pasakė ketvirtokas Aurimas.

- Man labai patiko košė,- atviravo trečiokas Laurynas.

- Košė buvo labai skani,- džiaugėsi pirmokė Milana.